• head-2
  • head-3
  • head-4
  • head-5
  • head-6

Теплицы фермерские

Компания "ТеплицаНова" является производителем фермерских теплиц из сотового поликарбоната для дачных участков и фермерских хозяйств.

Продукция нашей компании пользуется большим спросом у широкого круга покупателей по всей Украины.

Преимущества нашей продукции:
- многолетний опыт работы;
- идеальное сочетание цены и качества;
- использование высококачественного материала;
- оптимально спроектированные конструкции;
- компактные размеры каркасов теплиц в упакованном виде;
- невысокие цены на продукцию

Компания «ТеплицаНова» выпускает спектр изделий, начиная от парников для грядки до современных стационарных теплиц под сотовый поликарбонат.

Фермерські теплиці для бізнесу

Для вирощування сільськогосподарських культур використовуються різноманітні теплиці, які часто конструюють з полікарбонатних елементів. Завдяки такому підходу є можливість заощадити рівень початкових вкладень, а також виграти на наступному ремонті та реконструкції теплиць.

Промислові теплиці відносять до більш суворим виробам, які повинні збиратися виключно з дотриманням відповідних правил. Облаштовані стіни повинні витримувати і потрібний температурний режим, і вплив ультрафіолетових променів, зберігаючи необхідні параметри конструкції на необхідному рівні.

parniki-pod-plenku-fermer

Особливості фермерських теплиць в промисловості

Найбільш міцними і стійкими до агресивних дій є саме теплиці з полікарбонату промислового типу, адже цей матеріал не псується від вологи і не перебуває під впливом часу. Також полікарбонат відмінно реагує на перепади спеки або морозу. Бажано укомплектовувати теплиці додатковим освітленням, якщо світла буде в ній недостатньо.

Що стосується фермерських теплиць, то вони відрізняються і розмірами, і ін. Характеристиками - залежить від умов, де вони повинні застосовуватися і від цілей. Найкращими вважаються цілорічні. Часто виготовляються промислові фермерські теплиці під ключ, придбання яких допоможе заощадити час. Фермерські теплиці практично не простоюють, тому що в них можна вільно організувати автоматичний полив і додатково укомплектувати спеціальною підсвіткою.

teplichka4

Ціни на теплиці фермерські можуть різнитись в залежності від вибору матеріалу покриття та каркасної конструкції, які можуть виготовлятися під замовлення на основі індивідуальних розмірів. Подібні пропозиції для деяких господарств є дуже вигідними, тому що вирощувати цілий рік культури в теплицях зручно і не проблематично. Можна вибирати та замовити зимові теплиці, які будуть радувати свіжим урожаєм, коли за вікном сніжна хуртовина.

teplica-fermrskaya1

Завдяки полікарбонатним теплицям можна значно збільшити дохід, що отримується від землі і поступово розширювати асортимент. Теплиця, яка постійно приносить врожаї - це впевненість у завтрашньому дні і для вашої родини, і для загального бюджету. Незалежно від погодних умов за вікном ви будете отримувати стабільний дохід, і мати свіжі овочі, фрукти на столі, вирощені своїми руками в теплицях.

Окупність промислової теплиці залежить від багатьох факторів, адже щоб почати заробляти на вирощуванні культур, потрібно навчитися правильно, звертатися з землею, працювати над нею, постійно доглядати за рослинами. Експериментувати в збуті тепличної продукції потрібно обережно, не засаджуючи площі відразу різноманітними насінням, з якими ви потім не будете знати, що робити.

Сучасні фермерські теплиці з полікарбонату зможуть окупитися за кілька сезонів при плідній роботі, тому кілька періодів експлуатації потрібно почекати і просування власного бізнесу на продажу тепличних культур почне рухатися впевнено, приносячи хороший дохід кожен раз.

Фермерские теплицы Вороновица - завод по производитель теплиц в Винницкой области пгт Вороновица. под ТМ Теплица Нова

На заводе изготавливаем конструкции фермерских теплиц под заказ и устанавливаем теплицы по всей Украине.

Контакты:

Моб. (050) 461-04-15 (Мтс-Vodafone) - он же Viber
Моб. (098) 409-65-63 (Киевстар) - он же Viber


Авторские права сайта © 2010-2024 Теплица Нова. Все права защищены.  
Наши партнеры предлагают: ремонт на кузове удаление вмятин без покраски киев СТО